Kontakta oss

Fakturadress
Loka Brunn Kur- & Konferenshotell
Levreskontra
Box 3006
143 03 VÅRBY

Postadress
Loka Brunn Kur- & Konferenshotell
712 94 GRYTHYTTAN

Tfn 0591-631 00
Fax 0591-300 00
Email: info@lokabrunn.se

Sveriges Kurortsmuseum
Loka Brunn
712 94 GRYTHYTTAN
Kontaktperson: Eila Persson
Tfn: 0591- 63100
Fax: 0591- 30000
Email: kurortsmuseum@lokabrunn.se

Stiftelsen Kungliga Gyttjebad och Brunnsanstalten Loka
712 94 Grythyttan
Tfn: 0591-631 00
Fax: 0591-301 28
Email: stiftelsen@lokabrunn.se

Ledning

Mia Spendrup
MIA SPENDRUP
VD
Telefon: 0591-631 00
E-post: mia.spendrup@spendrups.se
Marie Dahlgren
MARIE DAHLGREN
Platschef
Telefon: 070-553 39 20
E-post: marie.dahlgren@lokabrunn.se

Sälj och Marknad

Linda Gustafsson
LINDA GUSTAFSSON
Marknadschef
Telefon: 070 - 543 74 52
E-post: linda.gustafsson@lokabrunn.se

Reception och Bokning

Annelie Fritzell
ANNELIE FRITZELL
Hotellchef
Telefon: 0591-631 91
E-post: annelie.fritzell@lokabrunn.se
Kerstin Persson
KERSTIN PERSSON
Bokning
Telefon: 0591 - 631 02
E-post: kerstin.persson@lokabrunn.se
Jenny Mellin
JENNY MELLIN
Bokning
Telefon: 0591 - 631 37
E-post: jenny.mellin@lokabrunn.se
Hotellreception
HOTELLRECEPTION

Telefon: 0591 - 631 00
E-post: info@lokabrunn.se

Kök och Restaurang

Erik Lindeberg
ERIK LINDEBERG
Köksmästare
Telefon: 070 - 274 61 93
E-post: erik.lindeberg@lokabrunn.se
Anna Åsling
ANNA ÅSLING
Restaurangchef
Telefon: 070 - 241 32 76
E-post: anna.asling@lokabrunn.se

Spa

Annika Larsson
ANNIKA LARSSON
Spachef
Telefon: 070-631 63 63
E-post: annika.larsson@lokabrunn.se

Fastighet

Lennart Edvardsson
LENNART EDVARDSSON
Fastighetschef
Telefon: 070 - 336 78 15
E-post: lennart.edvardsson@lokabrunn.se